Флууд'н'стъфф...

Post Reply
проф. Монгомъри
Posts: 9
Joined: Tue Nov 24, 2020 1:13 pm

Флууд'н'стъфф...

Добре дошли в новата тема. Почвай, народе! :D
User avatar
Вероника Силвър
Site Admin
Posts: 95
Joined: Sat Nov 07, 2020 12:52 am

Re: Флууд'н'стъфф...

Да живее флуудъъът, защото още няма чааат, и е три часааа, и ми се спиии, но жива умряла няма да го проточа до Януари и тва е то.
проф. Монгомъри
Posts: 9
Joined: Tue Nov 24, 2020 1:13 pm

Re: Флууд'н'стъфф...

Добро утро! Пия кафе в леглото и подвиквам към децата в детската стая да не тропат толкова. Почваме ли купона тука? Аз не съм влизала в предишния, защото след едно такова логване там и на телефона ми се лепна някакъв вирус, та се наложи да го оправяме. Ама вече е минало! Да ви пожелая весело посрещане на Нова година и тя да е много здрава и нормална, за разлика от старата.

EDIT: Тия картинки там, пред подфорумите са ми ужасни. Приличат на някакво висящо парче кърваво месо. 😵
User avatar
Вероника Силвър
Site Admin
Posts: 95
Joined: Sat Nov 07, 2020 12:52 am

Re: Флууд'н'стъфф...

Ох, трябваше да е някакъв разкъсан флаг, ама да 😄 Ще ровя сега като легнат на обяд да намеря нещо лъскавко, щото бяха временни пък като се почнаха едни графици всичко временно стана постоянно хд Ама почваме, ще го правя в движение, героите са ясни тъй че може да се почне, пък останалото ще го вкарваме като преди, малко по малко, че там трябва да мога да мисля за да наместя статистики и умения 😄 За сега ще пием и ще танцуваме 😄
User avatar
Вероника Силвър
Site Admin
Posts: 95
Joined: Sat Nov 07, 2020 12:52 am

Re: Флууд'н'стъфф...

А това за вируса, не би трябвало да е от там, ама ако е значи таз платформа тоталко е отпуснала юздите. Лошото е че няма какво да се направи дори с админ пава - нито има достъп до базите с данни, нито до файловете, нито до някакви статистики какво се случва.. И тез реклами дето си ги лепят кой знае какво носят -.-' Направо го заключвам след няколко дена и туй то, read-only.
Post Reply